Предмет: Физика,
автор: klaner2043
Піднімаючись на гору, лижник проходить 3 км із середньою швидкістю 5.4 км/год. Спускаючись з гори зі швидкістю 12 м/с. Він проїджає 1 км 200 м. Яка середня швидкість лижника на всьому шляху?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Дано:
S1=3000 м
V1=5,4 км\ч=1,5 міс.
V2=10 м\с
S2=1000 м
З-ти:
Vcp-?
р-ННЯ
Треба знайти t1:
t1=51\V1=3000\1,5=2000 с
Знайшовши t1, знаходимо t2:
t2=52\V2=1000\10=100c
Знайшовши t2, знаходимо t3:
t3=15*60=900 с
Знаходимо середню швидкість лижника:
Vcp=S\t=4000\3000=1,333міс
В-дь: Vср: 1,333м\м
Можно пометить как Лучший пожалуйста?)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Privetik15
Предмет: Химия,
автор: kostiukvlados
Предмет: Право,
автор: lopatka86
Предмет: Математика,
автор: amaliya1212
Предмет: Алгебра,
автор: marigold2801688