Предмет: Физика, автор: vitalionishenko559

Пішохід пройшов за 2 год. 4 км. А потім 3 год. пройшов 5 км. Яка середня швидкість пішохода?
СРОЧНО!

Ответы

Автор ответа: x7k8gfxmxf
1

Ответ:

Объяснение: Знаходимо 1 швидкість для цього V=S/t S=4; t=2 V1 4/2=2км/год.

V2 5/3=1,67км/год.

Далі шукаємо середнє арифметичне для цього дві швидкості V1 та V2 додаємо і ділимо на 2 бо дві швидкості. Отже Vсер.= (2+1,67):2=1,835км/год.

В-дь: середня швидкість пішохода 1,835 км/год.

Похожие вопросы