Предмет: Физика, автор: demchenkomax2710

Унаслідок згоряння в нагрівнику 40 г гасу вода отримала 980 кДж теплоти. Визначити ККД цього нагрівника.

Ответы

Автор ответа: zakarog0627
1

Дано:

Ак = 980 кДж = 9,8×103 Дж

m = 40 г = 0,04 кг

q = 4,6×106 Дж/кг

η = ?

Розв’язок

η=А_к/Q∙100%

Q = qm

η= (9,8×〖10〗^3)/(0,04×4,6×〖10〗^6 )×100% =51,6%≈52%

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним