Предмет: Математика,
автор: masazubrickaa743
Мама купила 3 кг бананів та 2 кг мандарин за 217 грн. Знайдіть ціну бананів за 1 кг, якщо ціна мандарин за 1 кг становить 56 грн.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:35
Пошаговое объяснение:
1)56+56=112
2)217-112=105
3)105/3=35
masazubrickaa743:
в 3-тим действии деление?
Автор ответа:
0
56+56=112
217-112=105
105/3=35
ответ : за 1кг бананов это 35 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: xrebtovaso12
Предмет: Українська література,
автор: lakizaegor2025
Предмет: Английский язык,
автор: annapeschanska10
Предмет: Геометрия,
автор: ivan19gamorya
Предмет: География,
автор: borisenkonastya831