Предмет: Физика,
автор: ztuziuvigzhsso
скільки гасу потрібно спалити щоб отримати 82 мдж теплоти? вважайте що гас згорає повністью
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,8кг
Объяснение:
Дано:
Q=82МДж=82*10⁶Дж
q=4,6*10⁷Дж/кг
------------------
m-?
Q=q*m, где:
q-удельная теплота сгорания керосина;
m-масса керосина
Отсюда:
m=Q/q=82*10⁶/4,6*10⁷=1,8кг
ztuziuvigzhsso:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: masukmarina150
Предмет: Математика,
автор: pidbshzvff55564dgsjh
Предмет: Алгебра,
автор: kamarik2454
Предмет: Математика,
автор: ledovskayaangelina61
Предмет: Физика,
автор: maks22809