Предмет: Физика, автор: sanja6724

Паровий молот масою 4 кг падає на залізну болванку масою 6 кг, при цьому
швидкість молота в момент удару дорівнює 5 м/с. На скільки градусів
нагрівається болванка від удару, якщо на її нагрівання йде 80 % отриманої при
ударі теплоти? Питома теплоємність заліза c = 460 Дж/кг·°C.

Ответы

Автор ответа: korbutakmaria490
1

Ответ: 0,014°C

Объяснение:

Дано:

m1=4кг

m2=6кг

V1=5м/с

с2=460Дж/кг°С

Q=80%Ек

-------------------

Δt2-?

Ек=m1V1²/2=4*5²/2=50Дж

Q=0,8*Ек=0,8*50=40Дж

Q=c2*m2*Δt2

Δt2=Q/(c2*m2)=40/(460*6)=0,014°C

ш

Похожие вопросы