Предмет: Химия,
автор: sqofiia
Допоможіть!!!
Цинк масою 13 г прореагував із достатньою кількістю хлору. Яка маса утвореного цинк хлориду?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(Zn) = 13 г
Найти: m(ZnCl₂) - ?
М(ZnCl₂) = 65 + 35 * 2 = 135
Складемо РХР:
13 г х г
Zn + Cl₂ → ZnCl₂
n = 1моль n = 1 моль
М= 65 г/моль М= 135 г/моль
m = 65 г m = 135 г
13 г (Zn) - х г(ZnCl₂)
65 г (Zn) - 135 г (ZnCl₂)
m(ZnCl₂) = 13 * 135 : 65 = 27 г
sqofiia:
можеш ще завдання з хімії зробити?
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: angelinaromashka2804
Предмет: География,
автор: dbojcak70
Предмет: История,
автор: arinaklis193
Предмет: Математика,
автор: ktr23an13k18m11l
Предмет: Физика,
автор: lucifer1104