Предмет: Физика,
автор: uismoke28
2 кг речовини при температурі плавлення надали 118 кДж тепла. А що це за речовина? Розв'яжіть
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Q= 118 кДж
m=2 кг
λ-?
λ=Q/m=118/2=59кДж / кг
ОЛОВО (АБО ВОДЕНЬ)
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: zumal1952
Предмет: Геометрия,
автор: montana116716
Предмет: Математика,
автор: illamihaile
Предмет: Алгебра,
автор: khodjamberdievamir
Предмет: Математика,
автор: VarvaraAveryanova