Предмет: Физика, автор: alinavisocin80

у посудині з водою плаває шматок льоду масою m = 0 5 кг . Система перебуває у тепловій рівновазі. Скільки теплої води при температуріt=30°C потрібно долити в посудину щоб об'єм частинильоду що виступає з води зменшився в n =2,4 рази ? Питома теплота плавлення льоду π=330кдж/кг питома теплоємність води cн = 4,2кДж/кг °C.
БУДЬ ЛАСКА ДУЖЕ ПРОШУ ТРЕБА СКИНУТИ СЬОГОДНІ ДО 18 00

Ответы

Автор ответа: alinakurij507
0

якщо що там все правильно, мені допомогла вчителька)

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: mashakholostua
Предмет: Математика, автор: urbanplanet106