Предмет: Физика,
автор: sashastasyuk8
СРОЧНО ДАЮ 70 БАЛІВ. Яка кількість теплоти необхідна для перетворення 5 кг снігу взятого при температурі -20 градусів на воду при температурі 100°. Треба дано і розв'язок
Ответы
Автор ответа:
3
Объяснение:
Дано:
m
5кг
t1 = -20°C
t2 = 100°С
C = 4200 Дж/кг × °C
Q - ?
Розв'язок:
Q = mx cx At
Q = 5 × 4200 × (100 -(-20)) = 21000 × 120 =
2520000 Дж = 2520 кДж
можна "найкраща відповідь"?
sashastasyuk8:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: melnichukveronika06
Предмет: Химия,
автор: marinadalenko617
Предмет: Английский язык,
автор: pulatmiras8
Предмет: География,
автор: sixjdjdndbdsushs