Предмет: Физика, автор: ksusas2

Знайти кількість теплоти, яка виділиться при випаровуванні 3 кг води, взятої при температурі 100 С Відповідь надати у вигляді формули з розв'язанням Q=qm=4*225=900Дж Питома теплота пароутворення води 2,3 МДж/кг
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО даю 30 балов​

Ответы

Автор ответа: mikasaakkerman055
0

Ответ:

Дано:

m - 3 кг

Объяснение:

Дано:

m - 3кг

t - 100°

r - 2,3 МДж/кг

Q - ?

Розв'язання:

Q = rm

Q = 2,3 МДж/кг × 3кг = 6,9 МДж

Відповідь: 6,9 МДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Siucide