Предмет: Физика, автор: dertysde

ДОПОМОЖІТЬ!!!
Збиральна лінза з оптичною силою D = 2,2 дптр дає на екрані зображення лампи, висота якої h = 5 см. Зображення має повністю поміститися на екрані. Визначте мінімальну висоту екрана, якщо він розташований на відстані f = 5 м від лінзи.

З поясненями і формулами.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

50 см

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: maxyha1998