Предмет: Физика,
автор: obuhoffdr
СРОЧНО ДАЮ 60 БАЛЛОВ!!!!!!
Частинка масою 18 г рухається зі швидкістю 15 см/с по колу радіусом 6 см у однорідному магнітному полі індукцією 9 мТл. Чому дорівнює заряд частинки?
Ответы
Автор ответа:
0
Вираз для розрахунку заряду частинки виглядає так:
Q = B * v * I
Де Q - заряд частинки, B - індукція магнітного поля, v - швидкість частинки, I - струм, який потрібен для утримання частинки на шляху.
Заряд частинки дорівнює:
Q = 9 мТл * 15 см/с * 18 г = 810 гсм/смТл = 810 г*см/В
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: p23572881
Предмет: Литература,
автор: chelik22811
Предмет: География,
автор: nikitakluyev364
Предмет: Английский язык,
автор: elena911070
Предмет: Литература,
автор: cushnirilona