Предмет: Химия,
автор: dythoi333
При окисненні 3,2 сульфур (IV) оксиду утворився оксид, у якому ступінь окиснення сульфуру максимальний. обчисліть об'єм кисню, витрачений на реакцію.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2SO2+O2=2SO3
M(SO2)=64г/моль
n(SO2)=3,2/64=0,05моль
n(SO2):n(O2)=2:1
n(O2)=0,05/2=0,025моль
V(O2)=22,4*0,025=1,12л
Пояснення:
Похожие вопросы