Предмет: Физика, автор: fnata8332

1. Якою с частота коливань тiла, яке за 10 с здійснює 150 коливань?
2. Патрон електродриля обертається з частотою 600 об/хв. Скі ки обертів здійснює патрон за 1 с? обчисліть період його обертання
3. Автомобiль дві години рухався зі швидкістю 15 м/с, а потім проїхав ще 72 км зі швидкістю 20 м/с. Якою була його середня швидкість на всьому шляху?
Будьласка з деталями!​

Ответы

Автор ответа: riinna
0

Номер 1

Дано:

t = 10c

N = 150

---------------

ν - ?

Розв'язок:
ν = N/t

ν = 150/10 = 15 Гц

Номер 2


v = 600 об/хв = 600/60 = 10 об/с

T = 1/v = 1/10 = 0,1 с

Номер 3

15м/с=54км/год,  20м/с=72км/год.

Vср=(V1+V2)/(t1+t2)=(2×54+72)/(2год+1год)=60км/год


riinna: Будь ласка, познач як найкращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sere123g4ik17