Предмет: Химия, автор: Atokarevv

Розрахуйте масу Co(NO3)2, яку потрібно додати до 200 г 15%-вого розчину ціеї солі щоб одержати 25% розчин

ПРОШУ РОЗПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(Co(NO₃)₂) - 200 г

w₁ (Co(NO₃)₂)- 15%

w₂(Co(NO₃)₂) = 25%

Найти: m₂((Co(NO₃)₂) - ?

w₂(Co(NO₃)₂) = m₁ * w₁ + m₂((Co(NO₃)₂))/m₁ + m₂((Co(NO₃)₂)

Приймемо масу солі m₂((Co(NO₃)₂), яку необхідно додати за х, тоді

0,25 = (200 * 0,15 + х)/ 200 + х

0,25 * (200 + х) = 200 * 0,15 + х

50 + 0,25х = 30 + х

-0,75х = - 20

х = -20 : (-0,75)

х = 26,66 г

Відповідь: m₂((Co(NO₃)₂) = 26,66 г

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: tonikomi228