Предмет: Химия, автор: Аноним

У складі сполуки один атом Калію, один атом Нітрогену та три атоми Оксигену. Записати формулу сполуки, визначити ступені окиснення кожного елемента. Обчислити масову часту К. СРОЧНО ДАЮ МНОГО БАЛОВ​

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
2

Відповідь:

Пояснення:

У складі сполуки один атом Калію, один атом Нітрогену та три атоми Оксигену = KNO3

K(+)N(+5)O3(-2)
Mr(KNO3)= 39+14+3×16=101

w(K)=n×Ar(K)/Mr(KNO3) = 1×39×100/101=  38.61%
PS! w(N)=n×Ar(N)/Mr(KNO3) = 1×14×100/101= 13.86%
     w(O)=n×Ar(O)/Mr(KNO3) =3×16×100/101= 47.53%

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: Аноним