Предмет: Физика,
автор: yepifanovma09
Скілько потребується бензину двигуну внутрішнього згоряння потужністю 36 кВт и ККД 25% на 100 KM шляху зі швидкістю 90 км/год СРОЧНО ПОМОГИТЕ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дізнатися, скільки бензину потрібно двигуну внутрішнього згоряння потужністю 36 кВт і ККД 25% на 100 км шляху зі швидкістю 90 км/год, можна за формулою:
Споживання палива = (Потужність х Відстань) / (ККД х Енергозміст палива)
У цьому випадку потужність двигуна становить 36 кВт, пройдена відстань 100 км, ККД двигуна 25%, енергоємність бензину в паливі приблизно 45 МДж/л.
Використовуючи ці значення, ми можемо розрахувати споживання палива наступним чином:
Споживання палива = (36 кВт x 100 км) / (0,25 x 45 МДж/літр)
= 3600 кВт х 4 літри/МДж
= 14 400 літрів/МВт
= 3600 літрів
Отже, у цьому випадку двигуну знадобилося б приблизно 3600 літрів бензину на 100 км шляху зі швидкістю 90 км/год.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: annaotep
Предмет: Українська мова,
автор: lianakolodgeeva
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dosbergenovainju
Предмет: Английский язык,
автор: neanely1999krima