Предмет: Физика,
автор: kevelina3008
Щоб нагріти 2кг води 2°с, потрібна кількість теплоти
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1,05 кДж
Объяснение:.....
Автор ответа:
0
Ответ:Ответ:
Q = 16800 Дж.
Объяснение:
Дано:
m = 2 кг
Δt = 2°С
c = 4200 Дж/кг°С (за таблицею)
Знайти: Q.
Розв'язок:
Q = cmΔt
Q = 4200 Дж/кг°С * 2 кг * 2°С = 16800 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: vind4995
Предмет: Алгебра,
автор: merei53
Предмет: Физика,
автор: ksksisowo9020
Предмет: Українська мова,
автор: koliw22