Предмет: Химия,
автор: DeadSpas
Помогите пажалуйтса!!!
Даю 40 балов
Визначте формулу речовини, яка містить 25 % Гідрогену та 75% Карбону, відносна молекулярна маса якої – 16
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(Н) = 25% = 0,25
w(C) = 75% = 0,75
М(CxHy) = 16
Найти: CxHy - ?
Обчислимо кількість речовин С і Н
n(C) = w(C) *m(СхНу)/ М(С) = 0,75 * 16 /12 = 1 моль
n(Н) = w(Н) * m(СхНу)/ М(Н) = 0,25 * 16/1 = 4 моль
n(C) : n(Н) = 1 : 4
Отже формула речовини: СН₄ - метан
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: BlackStar1232
Предмет: Литература,
автор: dzalalitdinov57
Предмет: Математика,
автор: maxim2306
Предмет: Математика,
автор: maksimvmax
Предмет: Українська література,
автор: Jenn09