Предмет: Физика,
автор: sanazt
Яка кількість теплоти виділяється в навколишнє середовище при кристалізації 3 кг
сталі, взятої при температурі плавлення?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m = 3 кг
л = 84.000 Дж/кг
Q - ?
Решение:
Q = л * m
Q = 84.000 Дж/кг * 3 кг = 252.000 Дж
m = 3 кг
л = 84.000 Дж/кг
Q - ?
Решение:
Q = л * m
Q = 84.000 Дж/кг * 3 кг = 252.000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: pollination01
Предмет: Литература,
автор: linny7
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним