Предмет: Химия,
автор: parokinnaanna38
Магній масою 4,8 г прореагував з киснем з утворенням магній оксиду масою 8 г. Обчисліть масу кисню, що вступив в реакцію ПОМОЖІТЬ ПОЖАЛУСТА
Ответы
Автор ответа:
1
8-4,8=3.2
8г-4,8г=3.2
8г-4,8г=3.2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: sh000007
Предмет: Математика,
автор: bubnuki56
Предмет: История,
автор: HELPPPMEEL
Предмет: Математика,
автор: kifanidilizakatya
Предмет: Литература,
автор: rinat13372