Предмет: Физика,
автор: shhxudhxu
Яку кількість теплоти треба витратити, щоб при температурі кипіння випарувати 100 г спирту?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
X = 850 кДж/кг = 850 000 Дж/кг
m = 200 г = 0,2 кг
Энергия тратится только на испарение спирта
Q=λ m = 850 000 0,2 = 170 000 (Дж) = 170 кдж
Ответ: 170кДж
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: u2021g10
Предмет: Математика,
автор: mvolosina27
Предмет: Алгебра,
автор: vasukmiroslava1
Предмет: Математика,
автор: sabinaumirzanova25
Предмет: Русский язык,
автор: mamojan37