Предмет: Химия,
автор: povoroznikvladislav
Хто може вирвшіть до завтра
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
5.3
Объяснение:
х+у=10г
хг
Ag + H2SO4 ≠
уг 5л
Mg + H2SO4= MgSO4 + H2↑
24г/моль 22.4л/моль
22.4у=5×24
у=5.36г магния
10-5.36=4.64г серебра
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: chmo12988
Предмет: Химия,
автор: visikana
Предмет: Математика,
автор: narmin134
Предмет: Геометрия,
автор: darakupcova26
Предмет: Алгебра,
автор: aquzarovazamira641