Предмет: Физика,
автор: sabina040709
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!
Швидкість руху людини 5,4 км/год. Скільки кроків за годину вона робить, якщо довжина кроку 60см?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
9000
Объяснение:
1 км=100000 см
5,4 км=540000 см
540000:60=9000-кроків вона зробила
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: veronika200973
Предмет: Математика,
автор: loveyou12top
Предмет: Математика,
автор: nastakuzuk
Предмет: Биология,
автор: amiralievhamza308
Предмет: Русский язык,
автор: Sle20