Предмет: Химия,
автор: r1cko2
Обчисліть масу осаду, що утвориться в разі зливання розчину, що містить барій хлорид в достатній кількості та 150г розчину аргентум(1)нітрату за масовою часткою 15%
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
дано
m(ppaAgNO3) = 150 g
W(AgNO3) = 15%
--------------------
m(AgCL) - ?
m(AgNO3) = 150 * 15% / 100% = 22.5 g
22.5 g Xg
2AgNO3 + BaCL2-->2AgCL + Ba(NO3)2
2*170 2*143.5
M(AgNO3) = 170 g/mol
M(AgCL) = 143.5 g/mol
X = 22.5 * 2*143.5 / 340 = 19 g
ответ 19 гр
Объяснение:
r1cko2:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: 8TORNADO8
Предмет: Другие предметы,
автор: s43239407
Предмет: Математика,
автор: tomashevamariya766
Предмет: Другие предметы,
автор: danyabashilov06
Предмет: История,
автор: predcehcom