Предмет: Физика,
автор: matbro21
Визначити довжину хвилі та швидкість човна, якщо швидкість хвилі 3 м/с. При русі назустріч хвилям частота зіткнень човна з гребенями становить 4 Гц, при русі за хвилями 2 Гц.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
3 м 9 м/с
Объяснение:
V=3 м/с v1=4 Гц v2=2 Гц λ=? Vл=?
===
Навстречу:
Vл+V=λ*v1
По ходу волн:
Vл-V=λ*v2
(Vл+V)/(Vл-V)=v1/v2=2
Vл=3*V=3*3=9 м/с
λ=(Vл+V)/v1=(9+3)/4=3 м
===========================
matbro21:
решишь ещё ?
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: gnnn89314
Предмет: Биология,
автор: petricenkosofia1
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aisha32845
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Обществознание,
автор: fyjhfhj