Предмет: Физика,
автор: k7777q
Водяну пару масою 20 г взято при температурі 100°. Яка кількість теплоти виділиться при конденсації і подальшому охолоджені води до 18°
Ответы
Автор ответа:
14
Дано:
t₁= 100°C
t₂ = 18°C
m = 20г = 0,02кг
L= 2,3×10⁶ Дж/кг
с = 4200 Дж/кг℃
-----------------------------------
Q - ?
Розв'язок:
Q=Q₁+Q₂
Q₁=Lm
Q₂= cm× ( t₁ - t₂ )
Q = 2,3 × 10⁶ × 0,02 + 4200 × 0,02 × (100-18) = 52888Дж
riinna:
Будь ласка, познач як найкращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: adolffork
Предмет: Математика,
автор: vliyevyusif003
Предмет: География,
автор: margosabirova139
Предмет: Английский язык,
автор: NELVY