Предмет: Химия,
автор: wvecdanya
9. (2,5 б) Написати якісний і кількісний склад сполуки, визначити відносну молекулярну масу, розрахувати масову частку Магнію в сполуці MgCl2. ДАЮ 50 БАЛОВ
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
якісний склад : атоми магнію і атоми хлору
кількісний склад: 1 атом магнію і 2 атоми хлору
М(MgCl2) = Ar(Mg) + Ar(Cl) * 2 = 24 + 35,5 * 2 = 95
w(Mg) = Ar(Mg) * n /М(MgCl2) * 100% = 24/95 * 100% = 25,26%
wvecdanya:
можешь ще допомогти?
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: nspnikitos
Предмет: Українська література,
автор: dianinadtochiy
Предмет: Математика,
автор: tdolganova756
Предмет: История,
автор: nikitahlystov03