Предмет: Физика,
автор: elmirabahmutska
Обчисліть кількість теплот яка необхідна для випаровування 400 г ефіру, який знаходиться при температурі кипіння. Питома теплота пароутворення ефіру 0,4 МДж/кг. Результат обчисліть у кілоджоулях, у відповідь запишіть лише ЧИСЛО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 160кДж
Объяснение:
Дано:
m=400г=0,4кг
L=0,4МДж/кг
----------------
Q-?
Q=L*m, где:
L-удельная теплота парообразования эфира;
m-масса эфира.
Q=0,4*0,4=0,16МДж=160кДж
iramazurk:
Сейчас мой малой пытается сам решить.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: elshad0w0
Предмет: Физика,
автор: a9600451762
Предмет: Физика,
автор: moldirkurmanova7
Предмет: Українська мова,
автор: luda1962000
Предмет: Українська мова,
автор: vovaod12345