Предмет: Физика, автор: Аноним

камінь падає в колодязь за t=3,4с Важаючи що g=10м/с^2 знайти глибину колодця
Поможіть пліссссссссс

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 57,8м

Объяснение:

Дано:

t=3,4c

g=10м/с²

-------------

h-?

h=gt²/2, где:

g-ускорение свободного падения;

t-время падения

h=10*3,4²/2=57,8м

Похожие вопросы