Предмет: Физика,
автор: dimalucanov2
Скільки енергії необхідно витратити для перетворення в рідкий стан 5 кг
парафіну, взятого за температури плавлення?Срочно
Ответы
Автор ответа:
13
Дано:
m = 5 кг
tплав.
ʎ = 1,5×10⁵ Дж/кг
----------------------------
Q - ?
Розв'язок:
Q = ʎ×m
Q = 5×1,5×10⁵ Дж/кг = 750 кДж
riinna:
Будь ласка, познач як найкращу відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: bpo47
Предмет: История,
автор: mamazhakypovaamina
Предмет: Английский язык,
автор: chalkvek
Предмет: Химия,
автор: annanosenko1
Предмет: Математика,
автор: kr15tina1309