Предмет: Физика,
автор: Аноним
Срочно! Двигун виконав роботу 100 кДж, передавши при цьому навколишньому середовищю кількість теплоти 300 кДж. Обчислити ККД двигуна.
Ответы
Автор ответа:
2
Дано:
А = 100 кДж = 100×10³ Дж
Q=300 кДж = 300×10³ Дж
-------------------------------------------
η - ?
Розв'язок:
η= A / Q = 100 / 300 = 0.33 або 33%
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sotastadler25
Предмет: Математика,
автор: novus1706
Предмет: Английский язык,
автор: Karchek
Предмет: Литература,
автор: ikislenkova74
Предмет: Геометрия,
автор: nadejdaua