Предмет: Математика,
автор: aglovacka8
Скільки коштує 10 кг цукерок, якщо за 4 кг таких цукерок заплатили 256 грн? Срочно!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
640 грн
Покрокове пояснення:
1) 256:4=64(грн) - ціна за 1 кг цукерок
2)64*10=640(грн) - ціна за 10 кг цукерок
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ald378213
Предмет: Физика,
автор: Sofi13118
Предмет: Українська мова,
автор: sanilazar271012
Предмет: История,
автор: drajenjenya
Предмет: Математика,
автор: zarinaSaparbekshkola