Предмет: Биология, автор: Azumi1516

ДАЮ 50 БАЛЛОВ!!!

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! ИНАЧЕ МЕНЯ МАТЬ ЪУ́Ъ И ВСЕ!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: olgavaskiv228
1

Ответ:

1) Видозміни коренів, в першу чергу, пов’язані з виконанням рослиною особливих функцій, в зв’язку, з чим значно змінюється їх будова. У період відкладення поживних запасних речовин в головному корені він стає конусоподібної, кореневої, ріпчастої форми і називається коренеплодом. Приклад рослин з коренеплодом – це морква, редька, буряк, ріпа.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/vidozmini-koreniv

2)Коренеплід — це потовщений головний корінь, в якому відкладаються поживні речовини. В утворенні коренеплоду беруть участь також коренева шийка і нижня частина стебла (морква, буряк). Кореневі бульби ж утворюються в результаті потовщення бічних або додаткових коренів (пшінка, батат, жоржина).

3)Повiтрянi коренi поглинають воду та поживнi речовини безпосередньо з повiтря. Виникають в болотних рослин та забезпечують нижню частину рослини киснем. Виконують опорну функцiю, тобто утримують рослину в певному положеннi.

4)У тропічних дерев, що ростуть на ґрунтах, бідних на кисень, або на болотах, утворюються дихальні корені — пневматофори, що ростуть угору; вони підіймаються над поверхнею субстрату і забезпечують дихання (мангрові дерева, болотяний кипарис дворядний).

5)Стрижнева коренева система має головний корінь, що галузиться за рахунок бічних. - Мичкувата коренева система не має головного кореня, а лише додаткові, що галузяться за рахунок бічних

6)корені - присоски зустрічаються у рослин-паразитів, таких як повитиця, омела. Ці корені проникають у товщу стебел інших видів рослин та споживають їхні соки.


Azumi1516: спасибо вам большое
olgavaskiv228: Нема за що!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: timurkorzukov
Предмет: Английский язык, автор: Camilla29