Предмет: Українська мова, автор: sstengu

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
1. Односкладним є речення А Над галявиною кружляла квіткова заметіль. Б Серця загублено в заметах і завіях. В Під ногами шелестіли замети сухого покрученого листя. Г Вкраїна не буде носити кайдани! 2. Односкладним є речення А Ласкавий місяць проминає замети хмарин. Б Крилами вітряк торкає небо. В Ось удалині замаячили перші підводи. Г Високі айстри, небо синє, твій милий погляд... 3. Односкладним є речення А Я прокидаюсь у незрозумілій тривозі. Б Зорі замерехтіли на оксамитовому небі. В У повітрі пурхало кілька сніжинок. Г Купаюся в річці поміж лататтям. 4.Односкладним означено-особовим є речення А Люблю осінь, її тишу й прозолоть, замрію та прохолоду. Б Лягти б горілиць на сонці й дивитися на замріяну далечінь. В Бережи честь змолоду. Г Кінокамери заховали в машину. 5. Односкладним неозначено-особовим є речення А Звичайний день. Б Посадили над козаком явір та калину. В У лісі тихо й морозяно. Г Сонця решетом не вхопиш. 6. Односкладним узагальнено-особовим є речення А Лічить не буду роки невблаганні. Б Немає на світі ні грому, ні вітру. В Той монастир недавно збудували. Г Старого горобця на полову не зловиш. 7. Односкладним безособовим є речення А Серед дерев засіріло. Б Люблю нести з криниці воду й не розхлюпати ні краплі. В Старанно виконали завдання вчителя. Г Вечірня кімната. Розчинені вікна. 8. Односкладним називним є речення А Дивлюся на дніпровські схили. Б Сосни. Озерце. Верби. В На обрії тільки химерна поема гір. Г А надворі сонячно й тепло. 9. Повним є речення А За лісом – хутір. Б Життя – це божевільне ралі. В Під самісіньким кущем калини – криничка. Г У садку барвисті айстри. 10. Повним є речення А Навколо тільки дрімучий тютюн і мак. Б На воді – зелені острівці, оброслі високим очеретом та лозою. В Правдою дружити – щастя заслужити. Г По хмарах – червоний, неначе кров’яний, одлиск. 11. Неповним є речення А У пісні й у труді я частка Батьківщини. Б Така холодна ця осіння ніч. В За вікном дощить. Г У місті тиша й мовчазний передзвін сердець. 12. Неповним є речення А Поезія – це завжди неповторність. Б Нас тягло до річки. В На вулиці – справжнє стовписько. Г Осот і лобода – для льону біда.​

Ответы

Автор ответа: sem10245sem10245
9

Ответ:

1.Б
2.Г
3.Г
4.А

5.Б

6.Г

7.А

8.Б
9.Б

10.В

11.Г

12.В

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Masasmilovskaa001
Задание 2. Прочтите отрывок из сочинения древнего историка и определите, к какой из данных тем он относится. В ответе напишите букву, которой обозначена эта тема.

«...Рассказывают, что знамение — 6 коршунов — явилось ранее Рему, и оно уже было возвещено, когда Ромулу явилось их двойное число, и вот того и другого толпа приверженцев приветствовала царём: одни требовали царской власти для своего вождя, основываясь на преимуществе времени, другие — на числе птиц. Поднялась брань, а вызванное ею раздражение привело к драке, во время которой в свалке был убит Рем.

Более распространено, однако, предание, что Рем, смеясь над братом, перепрыгнул через стены нового города; разгневанный этим Ромул убил его, сказав: «Так будет со всяким, кто перепрыгнет через мои стены». Таким образом, Ромул один завладел царством, а город был назван именем основателя».
Перечень тем

A) Ассирийское государство Б) Древний Китай

B) Древний Рим Г) Древняя Палестина
Предмет: Українська мова, автор: cuprum5888