Предмет: Физика, автор: lyashenkonastya2007

За який інтервал часу імпульс літака зміниться на 2,5-10 кг,•м/с під дією постійної сили 100 kH? СРОЧНО!!!! очень срочно пожалуйста, помогите

Ответы

Автор ответа: kolinasofi
1

Ответ:2,5 с

Объяснение:Ft=∆p (імпульс сили)

t=∆p/F

t=2,5*10^5/100*10^3==2,5

t=2,5c

Похожие вопросы