Предмет: Физика,
автор: nastymi33
На нагрівання цеглини масою 4 кг на 25 °С затрачено таку саму кількість теплоти, як і на нагрівання 2 кг води у залізній посудині масою 1 кг на 10 °С. Визначити питому теплоємність цегли.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
m1=4кг
∆T1=25°С
m2=2кг
∆Т2=10°С
с2=4,2•10³дж/кг•°С
Q1=Q2
c2=?
Q1=c1m1∆T1
Q2=c2m2∆T2
c1m1∆T1=c2m2∆T2
c1=c2m2∆T2 / m1∆T1
c1=4,2•10³•2•10 / 4•25=840 Дж/кг•°С
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kirillpashinov789
Предмет: Английский язык,
автор: xadiw3004
Предмет: Другие предметы,
автор: sidmi2231
Предмет: Английский язык,
автор: nataloshka25