Предмет: Физика, автор: vhlushak2010

Металевий виріб покрили шаром
срібла, при цьому витратили 315 грам
речовини. Який об'єм срібла пішов на
виріб. Відповідь подати в м3. Впишіть
саме число.

Ответы

Автор ответа: karinabilecka
12

Ответ:

Объяснение:V=m/pV=315/10,49=30,0285 см³=30,0285 × (10⁻²)³=3,00285×10⁻⁵ м³


dimasolnysko1468: норм
kmarcenko390: а обязательно писать 285 стотысячных?
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: nicol16kam