Предмет: Химия, автор: cvb115

3) Виведіть формулу насиченого вуглеводню за такими даними: W(C) – 83,33 %, W(H) – 16,67 %. Густина парів за воднем – 36.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
3

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(C) = 83,33% = 0,8333

w(Н) = 16,67 % = 0,1667

D(Н₂) = 36

Найти: CxHy - ?

Знайдемо масу сполуки:

m(СхНу) = D(Н₂) * М(Н₂) = 36 * 2 = 72 г/моль

Обчислимо кількість речовин С і Н

n(C) = w(C) *m(СхНу) / М(С) = 0,8333 * 72 /12 =5 моль

n(Н) = w(Н) * m(СхНу)  / М(Н) = 0,1667 * 72/1 = 12 моль

n(C) : n(Н) = 5 : 12

Отже формула вуглеводню: C₅H₁₂ - пентан


cvb115: Огромное спасибо!!!!
cvb115: Будь ласка, розв'яжи останню задачу у моему профілі, вона 50 балів
barbie642: привет, ты с альтернативы
barbie642: напиши мне в тг пожалуйста varvtx
cvb115: У меня нет соцсетей
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: SuperLana
Предмет: Алгебра, автор: clybnika07