Предмет: Физика,
автор: volodymyrzelenskiy34
Хлопчик за 50 хвилин пройшов 2,2 км, потім він пів години відпочивав, а далі пробіг ще 120 метрів за 1 хвилину. Якою була його середня швидкість на всьому шляху?
riinna:
А скільки він пройшов за 50 хвилин? А то в тебе не написано
Ответы
Автор ответа:
4
Дано:
t₁ = 50 хв = 3000 с
l₁ = 2,2 км = 2200 м
t₂ = 30 хв = 1800 с
l₂ = 0
t₃ = 1 хв = 60 с
l₃ = 120 м
-----------------------------------
Vc - ?
Розв'язок:
Vc = l / t
l = l₁ + l₂ + l₃
t = t₁ + t₂ + t₃
Vc = l₁ + l₂ + l₃ / t₁ + t₂ + t₃
Vc = 2200 + 120 / 3000 + 1800 + 60 ≈ 0,48 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: luuvtuum12
Предмет: Английский язык,
автор: eldosoralbek
Предмет: Английский язык,
автор: 4elseaSmile
Предмет: Русский язык,
автор: VovanManOfficial
Предмет: Українська література,
автор: zkedebets