Предмет: Физика, автор: marcunr54

Помогите пж!!!!!срочно

Приложения:

Ответы

Автор ответа: margo19740
1
1)А
2)В
3)В
4) Коли поршень рухається вверх, впускний клапан закритий, а випускний відкритий відбувається 4 такт - випуск.
5) m=0.2 кг
L=2300000 Дж/кг
Q=m*L=0.2*2300000=460000 Дж=460 КДж
6) Дано:
m = 2 кг
t₁ = 0⁰C
t₂ = 40⁰С
λ = 3,4·10⁵ Дж/кг
с = 4200 Дж / (кг·°С)
___________
Q - ?

Q₁ = λ·m = 3,4·10⁵ · 2 = 680 000 Дж или 680 кДж

Q₂ = c·m·(t₂-t₁) = 4200·2·(40-0) = 336 000 Дж или 336 кДж

Q = Q₁+Q₂ = 680 + 336 = 1 016 кДж или Q ≈ 1 МДж
Відповідь: Q=1 МДж
7) в фотографії
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: arashinaalina