Предмет: Физика,
автор: giganttt
яку мінімальну роботу виконує трактор вагою 10kH при підйомі на гору висота якої 30м?
Ответы
Автор ответа:
0
A = Ph = 10kН * 10 м = 100kН
при КПД = 100%
Но такого не бывает, поэтому надо разделить полученный результат на КПД
Обычно КПД трактора = 0,3
при КПД = 100%
Но такого не бывает, поэтому надо разделить полученный результат на КПД
Обычно КПД трактора = 0,3
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: boghejterovifleksa
Предмет: Обществознание,
автор: danikproff2008
Предмет: Химия,
автор: gabitovaa01
Предмет: Математика,
автор: MorPex2