Предмет: Физика,
автор: korzevskaanatala1
8. Людина робить 10 кроків за 6 с. Довжина кроку становить 75 см. Скільки часу витратить людина на подолання 13,5 км? Вiдповiдь подати в годинах. даю 40 балів срочно надо
Ответы
Автор ответа:
8
Ответ:
3 год
Объяснение:
75*10=7,5 м за 6 сек
7,5*10=75 м/хв
75*60=4,5 км/год
13,5/4,5=3 год
apelsinka2009:
добавте дано , пожалуйста ,а то не понятно
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: nestortixon
Предмет: Геометрия,
автор: pleskocevaaleksandra
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: Экономика,
автор: triazeya
Предмет: МХК,
автор: nafisakhonolimkhonov