Предмет: Физика,
автор: arturivaskosuperidol
Тепловий двигун виконав корисну роботу, що дорівнює 3,6 ⋅ 107 Дж, і при цьому витратив 8 л. бензину. Обчисліть ККД цього двигуна.
густина бензину 710 кг/м3
питома теплота згоряння бензину 46 МДж/кг
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
Масса бензина = pV
V = 8 000 см3
p = 0,71 г/см3
Масса = 0,71*8000 = 5680 грамм = 5,68 кг
Полная работа А = 5,68 * 46 000 000 Дж = 261 280 000 Дж
КПД = Полезная работа / полная = 36 000 000/261 280 000= 36/261,28 = 0,137 = 13,7 %
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: zukz9299
Предмет: Математика,
автор: sarhatovaemilia
Предмет: История,
автор: anara1985555
Предмет: Геометрия,
автор: Daya122