Предмет: Физика, автор: lilakotsar

Швидкість руху акули сягає 36 км год перевести це значення у м/с

Ответы

Автор ответа: zmeyka111
0

Ответ:

10 м/с

V= 3,6 км/ч = 3,6*1000м/3600 с = 1 м/с

36 км/ч = 10 м/с

Автор ответа: konikm73
0

Ответ:

10 м на секунду))

Щоб перевести з ким/год в м/с треба км/год поділити на 3,6

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sh000007