Предмет: Физика,
автор: galinadrucenko
СРОЧНО Автомобiль, потужність двигуна якого дорівнює 50 кВт, а ККД - 25 %, проїхав 160 км iз середньою швидкістю 54 КМ Визнач об'єм бензину, що витратив двигун автомобіля год за час руху. Щоб розв'язати задачу, скористайся довiдковими таблицями.
Ответы
Автор ответа:
7
Ответ:
Объяснение:
N = 50 000 Вт
N = Аполезная/t
t = 160/54 = 2.96 часов = 2,96*3600 = 10 656 сек
А полезная = Nt = 50 000 * 10 656 = 532 800 000 ДЖ
КПД = А полезная/А полная
А полная = А полезная/КПД = 532 800 000/ 0,25 = 133 200 000 Дж
А полная = mq
m = А полная/q
q бензина = теплота сгорания 1 кг бензина = 44 000 000 Дж
m = 133 200 000/44 000 000 = 133.2/44 = 3 кг
ОТВЕТ: 3 КГ
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: damirbisimbaev0349
Предмет: Геометрия,
автор: bebro4ka89
Предмет: Английский язык,
автор: CHTOCHMO
Предмет: География,
автор: romanbobrovka760
Предмет: Українська література,
автор: riversamina716