Предмет: Физика, автор: lizamogilnaa790

Півгодини автобус іхав зі швидкістю 60 км/год, а потім ще проїхав 150 км зі швидкістю 75 км/год. Визначте середню швидкість руху автобуса.


мне надо до 17.30

Ответы

Автор ответа: ment0ssikk67
1

Ответ:сделай на этом примере

Объяснение:

Автобус їхав 2 год зі швидкістю 60 км а потім ще 1 год зі швидкістю 80км. Визначте середню швидкість руху. 60+60+80=200- сума швидкості за 3 години в дорозі.

2+1=3- кількість годин

200/3=66,6- середня швидкість руху.

Похожие вопросы