Предмет: Химия,
автор: paroplav1337
які об'єми 96% розчину H2SO4 густиною 1,84 г/см3 та води необхідно змішати для одержання 500 г з масовою часткою H2SO4 - 5%
срочно даю 100 балов
Ответы
Автор ответа:
1
Об'єм 96% розчину H2SO4 рівний 1,84 * 0.96 = 1,7824 г/см3.
За відношенням масової частки H2SO4 у заданому розчині до масової частки H2SO4 у 96% розчині, об'єм останнього розчину можна обчислити як 1,7824 * 5/100 = 0.08912 г/см3.
Отже, для отримання 500 г розчину з масовою часткою H2SO4 у 5%, потрібно змішати 0.08912 г/см3 96% розчину H2SO4 і 1,84 - 0.08912 = 1,75088 г/см3 води.
paroplav1337:
дякую за таку швидку відповідь
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: d0324675
Предмет: Английский язык,
автор: nuhajb128
Предмет: Математика,
автор: quucat
Предмет: Алгебра,
автор: bykovdk05
Предмет: Другие предметы,
автор: supersasheo