Предмет: Химия,
автор: hornetpath
СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ 28 БАЛЛОВ Відносна молекулярна маса сполуки Фосфору із Сульфуром - 222. Відомо, що ії склад можна подати формулою P2Sx . Визначте індекс х.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
знаходимо массу сірки - 222-31*2=160
потім ділимо на відносну масу сірки - 160/32=5 = P2S5 = 2+5=7
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: userjk37497
Предмет: География,
автор: maryplants00
Предмет: Математика,
автор: sakuraso444
Предмет: Английский язык,
автор: kubastar01
Предмет: Алгебра,
автор: rm28